🇨🇦آتی گروپ کانادا🇨🇦
87.4K subscribers
24.5K photos
6.89K videos
207 files
15.7K links
مهاجرت و پناهندگی

1- ویزای توریستی یا مولتی پنج ساله کانادا
2- ویزای تحصیلی در کلیه مقاطع
3-اخذ جاب افر همراه با پی آر شهرهای کوچک ( رورال)
4-اقامت دائم با کار آفرینی و سرمایه گذاری
5-پیگیری کلیه موارد ریجکتی
6-اجازه کار (ورک پرمیت )
7-ایجاد شعبه کاری
Download Telegram
چنانچه قصد تحصیل در مدارس و یا دانشگاه‌های کانادا دارید؛
این موارد توصیه برای شما


از منابع آنلاین استفاده کنید تا با کانادا آشنا شوید: معمولا وب‌سایت دانشکده اطلاعات زیادی برای دانشجوهای بین‌المللی دارد، بنابراین می‌تواند نقطه‌ی خیلی خوبی برای شروع باشد.

دوست پیدا کنید تا زبان یاد بگیرد: اقامت در خوابگاه‌های دانشجویی و پیدا کردن دوستان غیرفارسی‌زبان باعث می‌شود تا بتوانید زبان انگلیسی را خیلی سریع‌تر یاد بگیرید.

فرهنگ کانادا را یاد بگیرید: کانادا آداب و رسوم و سنت‌های متفاوتی دارد که آشنایی با این آداب و رسوم می‌تواند به دانش‌آموزان و دانشجوهای بین‌المللی کمک کند تا در گفتگوها مشارکت داشته باشند.

کانادایی‌ها وقت‌شناس هستند: وقت‌شناسی در فرهنگ کانادا اهمیت دارد. اگر به مصاحبه‌ی شغلی یا ملاقاتی در دانشکده می‌روید، حداقل ۱۰ دقیقه زودتر آن‌جا باشید تا بتوانید خود را آماده کنید.

حساب بانکی دانشجویی یا دانش‌آموزی باز کنید: برای شروع، یک حساب بانکی مخصوص دانشجوها باز کنید که هزینه‌ی زیادی برای شما نداشته باشد. می‌توانید یک کردیت کارت بگیرید و از آن برای پرداخت بیعانه‌ها استفاده کنید.

خودتان را بیمه کنید: دانشجویان بین‌المللی باید بیمه‌ی پزشکی مسافرتی مناسبی داشته باشند. در نظر داشته باشید که ممکن است دانشگاه یا مدرسه شما بیمه‌های خاصی برای دانشجوها در نظر گرفته باشد، پس با آنها چک کنید.

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
مجری تلویزیون:
خدا به ۵ میلیون نفر مردم جنوب تهران رحم کند

iranni_news

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
برگزاری رفراندوم ممکن است؟

معاون حقوقی رئیس جمهوری:

رفراندوم در قانون اساسی پیش‌بینی شده است و اگر روزی اقتضا کند، با نظر رهبر انقلاب و تصویب دو سوم نمایندگان هر موضوعی در کشور قابل پیگیری است.

اما در زمان اغتشاش که دشمنان پیگیر موضوعی‌اند، مطرح کردن برخی از مسائل به‌ صلاح کشور نیست.

بنابراین هرگونه تغییر در مسائل کشور باید در زمان ثبات و آرامش صورت گیرد.

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
در این روزهای سخت که قطعا هر کدام‌ با روشی شخصی سعی میکنیم تحمل کنیم و صبور باشیم ، حواس‌مان به صمیمیت‌ هایمان باشد . گاهی آغوشی ، همراهی با بغضی ، نگاه عمیقی و حضوری کوتاه اما پررنگ ، می‌ تواند روانی را از فروپاشی نجات دهد .

شب بخیر‏

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
تنها چیزی که شخصیت
هر انسان را عوض میکند
سختی های زندگیست .
سعی کن در سختی ها
انسان بمانی

شبتون در پناه مهربون پرودگار

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
Childhood Home
Daymehr
روزشماری نکن! حتی اگر فکر می‌‌کنی در مهلکه افتاده‌‌ای روزشماری نکن. لحظه‌‌شماری هم نکن. شب نمی‌تواند تمام نشود. طبیعت شب آن است که برود رو به صبح. نمی‌تواند یک‌ جا بماند. مجبور است بگذرد. اما وقتی تو ذهنت را اسیر گذر لحظه‌ها کنی، خودت گذر لحظه‌ها را سنگین و سنگین‌تر می‌کنی. رها کن! بگذار شب هم راه خودش را برود

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
تازه‌ترین خبرها
بی‌بی‌سی
تازه‌ترین خبرها – سه شنبه ۸ آذر

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
پیشخوان روزنامه‌های ایران

http://www.pishkhaan.net/all


🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
بانک مرکزی آمریکا هشدار داده که نرخ بهره را برای کاهش تورم بالا تشدید خواهد کرد حتی تهدید به ایجاد رکود شویم

لذا معامله گران بازارهای موازی ( فارکس ) تا پایان سخنان آقای پاول رئیس بانک مرکزی آمریکا در عصر فردا و همچنین داده های اقتصادی آمریکا در عصر پنجشنبه صبوری کنند

انس جهانی طلا$ : 1,755.73
انس جهانی نقره$ : 21.28
انس جهانی پلاتین$ : 1,010.85
انس جهانی پالادیوم$ : 1,859.03

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
آغاز رزمایش مشترک آمریکا و اسراییل برای تمرین حمله به ایران

رزمایش مشترک 3 روزه بین نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا و اسراییل برای تمرین حمله به اهداف و تاسیسات هسته ای ایران، از امروز بر فراز دریای مدیترانه و اسراییل آغاز می شود.

ایران تهدید کرده حمله نظامی اسراییل به تاسیسات هسته ای این کشور، با پاسخی قاطع، سریع و کوبنده مواجه خواهد شد. ایران همچنین طی سال های گذشته پدافند هوایی خود را به شدت تقویت کرده است.
رزمایش مشترک 3 روزه بین نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا و اسراییل برای تمرین حمله به اهداف و تاسیسات هسته ای ایران، از امروز بر فراز دریای مدیترانه و اسراییل آغاز می شود.

این رزمایش یکی از بزرگترین رزمایش های اسرائیل در سال های اخیر است که با نیروی هوایی ایالات متحده به منظور شبیه سازی حمله علیه برنامه هسته ای ایران، برگزار خواهد شد

دلار: 35,880
یورو: 37,240
پوند: 43,140
🇨🇦 دلار کانادا: 26,950
دلار استرالیا: 24,195

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
دلار وارد کانال ۳۶ شد و سیاست‌های جدید بازار‌ساز نظیر انتشار اوراق ارزی هنوز با استقبال مردم مواجه نشد تا بی توجهی به اوراق ارز بانک مرکزی قیمت دلار مجددا به کانال ممنوعه ۳۶ برسد

قیمت دلار و یورو در صرافی‌ملی

دلار آمریکا
نرخ خرید:   321385
نرخ فروش: 324615

یورو
نرخ خرید:  333594
نرخ فروش: 336946

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
آمریکا میگوید تشكيل گروه حقيقت‌ياب عليه ايران اقدامى تاريخى و بى‌سابقه بود و ما از ابزارهای اقتصادی مانند تحریم‌ها علیه مقامات ایرانی استفاده می‌کنیم و با سازمان‌های جامعه مدنی همکاری می‌کنیم تا مطمئن شودیم که ایران از کمیسیون مقام زن سازمان ملل حذف شود

قیمت دلار با کارت ملی :۳۴۲۰۰-
دلار مسافرتی : ۳۳۷۳۴ -
یورو مسافرتی: ۳۲۲۱۸ تومان

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
بانک مرکزی ایران گفته،سقف مجاز ‎صرافی‌ها برای دریافت روزانه ارز مورد نیاز از بانک از ۱۰۰ هزار یورو به ۱۵۰ هزار یورو افزایش یافت

بایدن و مکرون پنجشنبه این هفته درباره ایران در واشنگتن گفتگو می‌کنند

یوان چین: 5,005
درهم امارات: 9,770
یکصد دینار عراق: 2,430
منات آذربایجان: 21,125
افغانی افغانستان: 398

لیر استانبول ترکیه و تهران در محدوده ۱۹۴۰ تا ۱۹۷۰ قرار دارد

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
کلوز بورس تهران

شاخص کل بورس تهران گام مهمی در جهت پایان اصلاح فرسایشی خود که از ۲۲ آبان تا به حال در پیش گرفته است، برداشت. سهم نماگر اصلی بازار سرمایه از رشد امروز ۰/۴۲ درصد معادل ۵ هزار و ۸۵۴ واحد افزایش بود. رشد امروز موجب شد شاخص یاد شده در ارتفاع یک میلیون و ۴۱۴ هزار و ۲۰۳ واحدی قرار گیرد.

در سوی دیگر اما شاخص کل هم‌وزن قرار دارد که با عملکرد موفق گروه‌هایی نظیر ماشین آ‌لات، هتل و رستوران، مخابرات و صنعت لاستیک و پلاستیک که همگی موفق به رشد بیش از ۳ درصد در روز جاری شدند، توانست مقاومت محدوده مهم مقاوتی ۴۱۰ تا ۴۱۲ هزار واحد را پشت سر بگذارد.

بررسی آمار مالکیت افراد حقیقی نیز حکایت از خروج ۴۹ میلیاردی سرمایه این افراد از بازار سهام دارد. همچنین ۳۹۶ نماد مثبت و ۲۲۸ نماد منفی تابلوی معاملاتی امروز بورس را رسم کردند. وجود ۸۰ نماد در صف خرید در حالی که ۲۸ نماد در صف فروش قرار داشتند، به طور مشهود حکایت از برتری خریداران در روز جاری دارد

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
قیمت خودرو در بازار امروز

برای کاهش قیمت خودرو تنها باید دست واسطه‌ها را کوتاه کرد و عرضه خودرو در بورس کالا چنین کاری را انجام نمی‌دهد. در حال حاضر نیز هیچ عاملی برای کاهش قیمت خودرو وجود ندارد و به نظر می‌رسد بازار به همین روند افزایش قیمت خود ادامه دهد.

افزایشی های خودرو میگویند با ورود دلار به کانال ۳۶ ، خودرو که شرایط نسبتا آرامی را سپری می کرد،‌ حال با فشار تقاضا مواجه شده است

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
به گزارش بلومبرگ اوپک پلاس به دلیل افت قیمت نفت، کاهش شدیدتر تولیدات را مدنظر گرفته است

انتظار می‌رود که اوپک و متحدانش در دیدار این هفته خود در شرایطی که بازار جهانی نفت متزلزل است، محدودیت‌های بیشتری را برای عرضه در نظر بگیرند.

عربستان سعودی و شرکای آن بازار را غافلگیر کردند - علی‌رغم انتقاد شدید جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا - ماه گذشته کاهش 2 میلیون بشکه در روز را اعلام کردند. با این حال، قیمت‌ها از آن زمان تضعیف شده‌اند و با بدتر شدن اوضاع در چین، قیمت برای مدت کوتاهی به 80 دلار در هر بشکه سقوط کردند.

نمایندگان این گروه که تا این هفته پیش‌بینی می‌کردند برای ارزیابی تأثیر کاهش‌ تولیدات توقفی خواهند داشت، اکنون اعلام کردند کاهش‌ بیشتر تولیدات می‌تواند جزء گزینه‌ها باشد. مذاکرات در داخل ائتلاف هنوز به طور رسمی قبل از نشست 4 دسامبر آغاز نشده است.

هفته گذشته، شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان، وزیر انرژی عربستان سعودی، اعلام کرد در صورتی که "تعادل بین عرضه و تقاضا باشد" لازم باشد، اوپک پلاس "آماده مداخله" با کاهش بیشتر عرضه است.

نفت جهانی سبک$: 78.81
نفت جهانی برنت$ : 85.75
نفت جهانی اوپک$ : 83.80
در ساعات نخست معاملات روز سه‌شنبه، قیمت بیت‌کوین و بازار رمزارزها شاهد رشد بوده و‌ اکثر کوین‌ها در محدوده سبز قرار دارند.

ارزش بازار جهانی رمزارزها در حال حاضر ۸۳۴.۷۱ میلیارد دلار است كه ۱.۸۶ درصد رشد را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.

همچنین حجم کل معاملات در طول ۲۴ ساعت گذشته ۲.۶۲ درصد افزایش یافته و به ۴۶.۸۷ میلیارد دلار رسیده است.

از طرفی، ۱۹ میلیون دلار موقعیت شورت در معاملات آتی بیت‌کوین، در طول ۲۴ ساعت گذشته لیکویید شده است.

سایر رمزارزهای مشهور مانند دوج‌کوین، شیبا اینو، ریپل و کاردانو نیز شاهد رشد قیمت بودند.

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
فقط پس از آنکه فهمیدی
هیچ چیز نمی تواند کمکت کند،
وقتی این حقیقت را فهمیدی،
آن وقت به هیچ کمکی نیاز نداری.

صبحتون به نیکی

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
"مهربانی" باغ سبزیست که از روزنه پنجره ها باید دید
"مهربانم" مگذار لحظه ای روزنه پنجره ها بسته شوند.

صبح بخیر

🇨🇦 آتی گروپ کانادا 🇨🇦